Отворени карти: Станија го покажа меѓуножјето

17 февруари, 20150
8

Српската старлета Станија Добројевиќ која отпатува во Америка да најде работа, иако рече дека едно време нема да се огласува на социјалните мрежи, повторно закачува провокативни слики.

Таа велеше дека и е потребен одмор бидејќи во Србија се истрошила поради негативните коментари, ама изгледа дека успеала да се одмори.

Таа си седнала на тротоар, раширила нозе и погледот го дигнала во далечина. Оваа обична слика направи вистинска бура на фејсбук бидејќи потполно и се оцртува меѓуножјето.

10249708_10152405418240148_2529791201315980808_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş