Ова девојче го воодушеви светот! Поради неа се смееја и поради неа заплакаа!

14 декември, 20150
Ова девојче го воодушеви светот! Поради неа се смееја и поради неа заплакаа!

Ова девојче ги воодушеви луѓето со својот талент.

Нејзината трогателна рецитација ги расплака присутните, а нејзиниот весел карактер ги насмеа.

Погледнете го видеото и уверете се сами:

https://www.youtube.com/watch?v=0n3fday5qLw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber