Правејќи трик буквално ја пресекол жената на половина – сите присутни се разбегале во шок!

14 декември, 20150
Правејќи трик буквално ја пресекол жената на половина – сите присутни се разбегале во шок!

Магионичарот Крис Енџел има многу бизарен трик во ракавот!

Шетајќи низ парк, замолил двајца луѓе да легнат на две клупи. Она што се случило потоа ги шокирало сите присутни!

Погледнете и уверете се сами:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber