Ова е фудбалерот на кој Дара Бубамара му приреди разуздано порно!

28 декември, 20150
16

Откако во јавноста се појавија порнографски фотографии и пораки од Дара Бубамара, се уште стои дилема дали му ги пратила на сопругот или на љубовникот.

Се претпоставува дека во прашање е фудбалерот Филип Костиќ.

– Тој минатата година се пресели во германскиот клуб Штутгард. Дара и тој се допишуваа некое време и тој е заслужен за насмевката на нејзиното лице секогаш кога ќе и стигне порака. Тие често си пишуваа, бидејќи тој е во странство – изјавил близок пријател на пејачката за Блиц.

Изворот на српски Блиц тврди дека ова не е прв пат Дара Бубамара да се допишува на овој начин.

1a74fdf62cb6ea4877df01786bad3013

Филип Костиќ не сакал да ги коментира овие тврдења.

– Јас сум во карантин и не можам да зборувам. Ако ве интересира нешто за фудбал можам да ви одговорам. Глупости не сакам да коментирам, – изјавил фудбалерот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber