Оваа фотографија на Цеца до сега ја немате видено!

12 јануари, 20150
2

Нема јавна личност која нема фотографија која со задоволство ќе ја запали, па такво нешто се пронашло и во албумот на Цеца.

Цеца е секогаш актуелна, а посебно во последните неколку месеци токму поради емисијата „Пинкови ѕвезди“.

Еве што пронашле неуморните коментатори на друштвените мрежи.

ceca1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş