Подготовки за петатта гала 

14 ноември, 20150
Подготовки за петатта гала 

Натпреварувачите ги спремаат песните за петатта гала. Погледнете како течат подготовките во вилата НИА и не заборавајте да гласате доколку сакате да го видите вашиот фаворит во финале.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber