Погледнете како изгледа детето кое стана интернет сензација

19 јануари, 20150
6

Се сеќавате ли на малиот Питер од филмот Finding Neverlend (Пронајди ја Недојдија) во која како 12.годишник беше инспирација за Џон Бери да ја напише „Петар Пан“.

Ликот на авторот го толкуваше Џони Деп а малиот Питер чие вистинско име е Фреди Хајмор остана запаметен не само по оваа улога, туку најмногу поради саркастичните интернет илустрации на кои Џони Деп го гушка и има некоја откачена мисла.

grtnjkyhu cnsdjkgnjku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş