Прекрасна мала куќа за 500 долари!

12 февруари, 20150
Прекрасна мала куќа за 500 долари!

Ова е едноставна, но удобна мала викендица направена од природни материјали.

Изградбата го чинела се` на се` 500 долари, а резултатот е прекрасен.

Мала група пријатели му помогнала во изградбата, а ова е нивната приказна…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş