Дечкото сака да ја остави, а девојката за да го задржи сака да купи позитивен тест за бременост!

12 февруари, 20150
9

Дечкото сака да ме остави, па ми треба позитивен тест за бременост (потоа ќе одглумам абортус) – напишала меѓу другото младата студентка, додавјќи дека „дискрецијата е загарантирана“.

Младата студентка од Универзитетот во Белград побарала од колегите на студентската Фејсбук страница да и` помогнат во потрага по позитивен тест за бременост, бидејќи по секоја цена сака да го задржи дечкото.

Таа подоцна во коментарите открила дека „случајно го изневерила дечкото“ и дека затоа сака да ја остави.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş