Принцот Хари и Пипа Мидлтон во тајна љубовна врска?

23 декември, 20150
6

Американските таблоиди веќе подолго време пишуваат дека Принцот Хари и Пипа Мидлтон се во тајна врска веќе три месеци. 

Наводно, тие отсекогаш се привлекувале меѓусебе, а бидејќи сега се слободни и двајцата, времето често го поминуваат заедно.

65

Изворите велат дека помеѓу нив постоела сексуална привлечност, но Пипа беше во врска со Ник Џенксон, додека Хари го поврзуваа со манекенката Кресида Бонас.

Кралското семејство сеуште нема дадено никаков коментар околу овие гласини, но голем дел од обожавтелите се надеваат дека во овој трач има и малку вистина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş