Први фотки од свадбата на Северина и Игор Којиќ

23 ноември, 20150
5

Северина Вучковиќ и Игор Којиќ се венчаа синоќа, на 22 ноември и го кажаа судбоносното „да“ во халата Genex Impuls пред околу 600 гости.

Целата церемонија за склучување на бракот била пренесена на видео бим.

https://www.youtube.com/watch?v=4Gw4ssla-wg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber