Путин ја изеде фората со столчето

13 февруари, 20150
Путин ја изеде фората со столчето

Никој не знае зошто, ама сите се смеат. Погледнете како белорускиот претседател го извозе Владимир Путин кога тој сакаше да си седне на своето столче…

https://www.youtube.com/watch?v=BSaIlAhPo8I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş