Реформи на 6 та гала “На иста адреса”

22 ноември, 20150
00000
Старо – ново жири, исфрлување и ново влегување во вилата наНИА. Вечерва како дел од жирито ќе имаме можност да ги видиме Тамара Тодевска и Панчо кои заедно со Весна Бејби Петрушевска и Боки 13 ќе ги оценуваат кандидатите на првото Македонско реално музичко шоу. Не пропуштајте, вечерва 23:00 АЛФА ТВ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber