Ријана во раскошна креација на Диор

14 декември, 20150
13

Ријана по вторпат организираше хуманитарен бал. Целта на свечениот настан е собирање на средства за „The Clara Lionel Foundation“, фондацијата којашто Ријана ја основа во чест на покојната баба Клара и дедо си Лајонел.

На балот кој се одржа во Санта Моника, Калифорнија, 27-годишната пејачка се појави во бежова креација од модната куќа Кристијан Диор.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

На црвениот тепих музичката ѕвезда позираше со 18-месечната внука Маџести и со своите мајка, татко, брат и тетка.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Преку аукција биле собрани над 3 милиони долари.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber