Руски војник притрчал во помош на девојка во неволја, но…

30 септември, 20150
Руски војник притрчал во помош на девојка во неволја, но…

Овој московски војник дефинитивно заслужува титула „херој на денот“, но девојката која јa „спасил од киднапирање“, за жал, е актерка, баш како и „напаѓачот“ кој така храбро го совладал.

Имено, храбриот војник не сфатил дека се наоѓа на филмски сет, па кога забележал дама во неволја, на која маж и вперил пиштол во слепоочницата, незабележително му пришол на „насилникот“ зад грб и потоа го соборил на подот.

За сереќа, на војникот веднаш му објасниле што, всушност, тука се случува, дека тој го „нокаутирал“ актерот Павел Приључни, а снимката од тој несекојдневен инцидент веднаш стана хит на руските социјални мрежи.

Храбриот војник поради својот брз и храбар потег добил стотитици комплименти, бидејќи не се двоумел да го ризикува својот живот и да помогне.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris