Сандра Африка: Мерцедесот го добив од баба ми

13 јануари, 20150
7

Пејачката Сандра Продановиќ, позната како Сандра Африка, вчера во Управата за јавни приходи во Белград дала исказ и пред инспекторите се обидела да докаже дека плаќа данок.

Како што пишува дневниот весник „Блиц“ таа рекла дека не наплатила ниту еден свој настап и дека настапува кога колегите од естрадата ќе ја замолат.

-Изјави дека пее за без пари. Рече дека пее само за да се промовира, а не за да заработува, наведува извор близок на пејачката.

55452_1sandra

Како што навела Сандра Африка, таа бесплатно пеела на повик на Зорица Марковиќ која има кафеана во Нов Белград.

На прашањето од каде толку скапоцени автомобили, пејачката одговорила дека ги добила на подарок од момчето и семејството.

Рече дека BMW X6 го добила од момчето, а „mercedes S320“ од бабата и дедото, рекол неименуваниот соговорник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş