Убавите стјуардеси во предизвикувачки пози на нивните работни места

13 јануари, 20150
001 copy

Стјуардесите ширум светот започнаа нова интернетска мода. На Инстаграм и Твитер објавуваат селфи со хаштаг #trolleydoly, #airhostess и #cabincrew.

Убавите стјуардеси подготвенo заземаат предизвикувачки пози на нивните работни места и се сликаат за социјалните мрежи за да им покажат на сите дека работат многу гламурозна работа. На некои на фотографиите им се придружуваат и пилотите.

Сето ова се прави за забава и со добра намера, но некои мислат дека ова сепак не им треба.

2

3

4

5

6

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş