Се бараат девојките што снимија порно во библиотека

12 јануари, 20150
11

Полицијата во Молдавија трага по две засега непознати девојки кои одат по јавните библиотеки, како и во локали и снимаат свое порно шоу за кое од другата страна на екранот повеќе корисници се подготвени да платат.

Освен што се соблекуваат голи и се милуваат пред камера, девојките често влетуваат и во повеќе акција.

Но, еден револтиран библиотекар одлучи да ги пријави во полиција, со што предизвика бурни реакции во тамошната јавноста, а девојките се бараат поради разголување и порнографски дејства на јавно место.

Дури и тамошната министерка за култура, Луциа Цулев го коментираше случајот.

-Се спроведува истрага за кантрола над надзорниот систем во библиотеките зошто безбедносните камери не снимале додека течело нивното шоу во библиотеките, па работниците од обезбедувањето не можеле да реагираат, открива Цулева.

Од полицијата истакнаа дека истрагата е во тек и дека нема да толерираат вакви испади.

Овие девојки се платени од страна на своите гледачи тоа да го прават. Ќе бидат пронајдени и казнети, велат од полицијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş