После Севе и Карлеуша позираше со гол задник

12 јануари, 20150
10

Деновиве Северина прикачи фотографија со гол задник на социјалните мрежи, а истото го стори и Јелена Карлеуша. Згодната русокоса облечена само во танга гаќички и со ангелски крилја на себе ги запрепасти сите.

Jelena-Karleusa1-670x952

Таа на социјалните мрежи напиша дека нејзина животна филозофија е да се облекува премногу добро, за кога ќе позира гола никој да не смее да и каже нешто.

Screenshot_1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş