Се било подготвено за погреб на бебето, но ниту еден лекар не може да го објасни она што следело!

19 ноември, 20150
Се било подготвено за погреб на бебето, но ниту еден лекар не може да го објасни она што следело!

Додека повеќето родители за време на бременоста се зафатени со подготовки за раѓањето на детето, гледајќи во иднината, Стефан и неговата сопруга, Ерика, имале малку поинакви подготовки.

Тие морале да планираат погреб за својата неродена ќерка.

Целата драма започнала кога Ерика забременила. Но, набрзо лекарите и соопштиле лоши вести…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş