Се прави дека е мртва за да не ја шетаат

16 февруари, 20150
Се прави дека е мртва за да не ја шетаат

Мачката се прави дека е мртва, само за да го избегне шетањето. Иако и тие сакаат да се шетаат исто колку и кучињата, сепак на оваа мачка не и е денот. Но, затоа нашиот го разубави уште повеќе.

Погледнете ја нејзината реакција, а уште поинтересно е откако ќе ја пуштат од ланецот. Веднаш оживеа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş