Се самоуби девојката на Џим Кери

30 септември, 20150
8

Катриона Вајт, 28-годишната девојка на популарниот актер Џим Кери, беше пронајдена мртва.

Кери и Вајт

Полицијата се сомнева дека станува збор за самоубиство, бидејќи биле пронајдени таблети до телото, како и проштално писмо адресирано до Кери.

Вајт и Кери наводно раскинале по вторпат пред неколку дена. Нејзината последна порака на Twitter гласи: „Се исклучувам од Twitter, се надевам дека бев светлина за моите најблиски и најдраги“.

53-годишниот актер ја изрази својата тага преку соопштение во кое се вели: „Шокиран сум и чувствувам длабока тага поради смртта на мојата слатка Катриона. Таа навистина беше добродушно и деликатно ирско цвеќе, премногу чувствително за оваа почва…. Сите нас нè удри гром.“

Кери и Вајт Кери и Вајт

Кери и Вајт влегле во врска во 2012 година, но по неколку месеци се разделиле. Во мај годинава тие ја обновиле врската.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris