Се возеле низ бура, а потоа ја снимиле оваа шокантна сцена која ќе ве наежи!

9 декември, 20150
Се возеле низ бура, а потоа ја снимиле оваа шокантна сцена која ќе ве наежи!

Се возеле низ бура, а потоа ја снимиле оваа шокантна сцена која ќе ве наежи!

Во продолжение погледнете го видеото кое од својот автомобил го снимил еден брачен пар, а кое ќе ви даде најдобар увид во вистинската сила на торнадото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş