Секс тест: Откријте што возбудливо ви носи 2015 година

7 февруари, 20150
4

Во обид желбите оваа година да ни се исполнат барем оние кои се однесуваат на економски и бизнис план никако не можат да помогнат тестовите, па ни оние на знаење, но овој тип на забава секако е добредојдена кога станува збор за жешките игри помеѓу партнерите. Тестирајте се и бидете искрени во 2015 година.

Доколку сте личност од адреналин,  потењето и оргазмите нема да недостигаат во вашиот сексуален живот.

Тестирајте се како ќе изгледа вашиот сексуален живот во 2015 година и согласно со вашите одговори на време превземете мерки на претпазливост.

Соберете доволна количина на храброст да ја превземете работата во свои раце и покажете лице на секси тигрица доколку до сега не сте го направиле тоа.

1. Кое е најинтригантното место на кое сте воделе љубов

а. на клупа во парк во текот на денот

б. во шума или на плажа

в. во лифт

2. Сте сонувале за жешки игри со многу момци кои ве опкружуваат зарем не, бидете искрени па дури ако сте во врска.

а. Пет лица познати од деловното опкружување

б. Со неколку протагонисти од љубовните романи

в. Со една или ниедна личност

3. На скала од 1 до 10 оценете колку сте жешка, секси личност

а. Дефинитивно 10, од моите гради излегува оган кој е тешко да се изгаси

б. Повеќе сум мирна, коректна и малку кокетна, за мене 7

в. Двојка? Новото мони здолниште во плакарот сеуште не сум го облекла, но планирам

4. Како изгледа вашиот одмор од соништата?

а. Екстремни спортови кои вклучуваат непредвидливистрастни пространства заедно со неодолив зависник на адреналин.

б. Романтични прошетки со море или интимни моменти во кукичка на езеро

в. Посета на роднините кои долго не сте ги виделе, време со роднините најдоцна до 22 часот

5. Како најчесто изгледа вашиот дочек на Новата година?

а. Одење со пријателите во најдобрите клубови во градот, ВИП ложи резервирани само за најдоброто од градот.

б. Пардон, го пропуштив ова прашање поради страстното гледање со партнерот очи во очи

в. Си дозволувам чаша шампањско во домашен амбиентсо најблиските

Најмногу одговори под А:

Уште од сега може да почнете да црвенеете, но не од непријатност туку од возбуда, бидејќи од наредната година можете да очекувате бурни сексуални игри и тоа најмалку во креветот. Во планините под отворено небо, со повеќе партнери…само вие знаете до каде се вашите граници.

Најмногу одговори под Б:

Подгответе се за романтични вечери со свеќи, љубовни пораки, сексуални искуства кои не можете да ги пронајдете ни во омилените романи. Вашите фантазии конечно ќе станат реалност.

Нјамногу одговори под В:

Нема ништо лошо во сигурен, проверен и удобен секс со личноста која ја сакате и на која и верувате. Затоа играчките оставете ги за дамите со најмногу одговори под А, зајдисонца за оние со најмногу одговори по Б и препуштете се на работа која до врвот ќе ве донесе пред спиење и задоволна Нова година.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber