Најновиот спот на Ријана со Канје Вест и Пол Макартни

6 февруари, 20150
15

Соработката на Ријана, Канје Вест и Пол Макартни доби соодветен, едноставен видео запис во кој доминира убавицата од Барбадос.

Во природно издание, облечена во груб тексас и доволно раскопчана, Ријана нуди сексапил кој хипнотизира.

Пол и Канје пак, соодветно ја надополнуваат едноставната приказна.

Изгледајте го видеото, нема да зажалите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş