Шеста гала НИА

24 ноември, 20150
3

Реформи, ново влегување и едно излегување на шестата гала вечер.

Погледнете ги настапите на кандидатите, критиките од жирито и сами одлучете кој заслужува финале.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş