Шетале низ шума, а потоа забележале како нешто бизарно се случува со ова дрво!

25 декември, 20150
8

Шумските пожари не би требало да ги снимате. Тие можат да предизвикаат катастрофални штети…

Но она што ќе го видите во продолжение е неверојатно. Вакво нешто сигурно немате видено досега. Двајца минувачи наишле на едно посебо дрво кое горело одвнатре!

Ова мора да го видите за да поверувате! Како е ова можно?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş