Што мислат жените, а што мажите за неверството?

15 јануари, 20150
Што мислат жените, а што мажите за неверството?

Прељубата е подеднакво непријатна и за мажите и за жените. BuzzFeed направи две видеа во кои мажите и жените ги споделуваат своите мислења и искуства поврзани со неверството.

 

Заклучокот е ист, никој не сака да се сеќава на непријатните искуства кога станува збор за оваа тема.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş