Жената со најголемите силиконски гради на светот!

15 јануари, 20150
18

Многумина веруваат дека фразата „Колку поголемо, толку подобро” е добра животна филозофија. Веројатно една од нив е и Мајра Хилс.

Мајра Хилс, попозната под своето уметничко име Бишајн е германски „модел” кој веројатно нема да го пронајдете листајќи по вашите омилени модни списанија.

Бишајн е позната по најголемите вештачки гради на светот и не постои ни едно парче дизајнерска облека кое е доволно големо за да ги прекрие. Освен што се големи, тие се и тешки и тоа повеќе од 18 килограми.

 

https://www.youtube.com/watch?v=djY-UQNyeMc

И уште неколку нејзини колешки:

 

https://www.youtube.com/watch?v=4-1EJ6SdFLs

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş