СПЕКТАКУЛАРНА УРБАНА 7 ГАЛА НИА!!!

29 ноември, 20150
00000000000

Вечерва во 23:30 на Алфа ТВ почнува 7 та гала “На иста адреса”. Овој пат како дел од жири ќе ги видиме Лила Стојановска и Маја Вукичевеќ кои ќе им се придружат на Весна Бејби Петрушевска и шоу биз полицаецот Боки 13. Гласајте на 144 691 за влез на вашиот фаворит во финале.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber