Страшно за очи и уши! Маца Дискреција на музичко натпреварување пред 3 години

31 март, 20150
7

Ова видео од пред три години ќе ви покаже дека има драстични промени во изгледот на Маца.

Старлетата Маца Дискреција , односно Сенада Нуркиќ, пред да се претстави во шоуто „Парови“, јавноста ја знаеше од пред три години од аудицијата на музичкото натпреварување „Звезда можеш бити ти“.

Како што и сами ќе забележите таа изгледа сосема поинаку отколку денес. Шминката, фризурата, па и веѓите денес и изгледаат многу подобро.

Иако на водителот му рекла дека не би посетила пластичен хирург, очигледно е дека уште тогаш имала силикони во градите.

Погледнете ја Маца во улога на пејачка!

https://www.youtube.com/watch?v=Uv-0lGj3uDQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris