Стрии и целулит, Синди Крафорд каква што не сте ја виделе досега!

13 февруари, 20150
17

Убавицата имаше храброст да ги покаже своите маани.

Овие фотографии од априлскиот број на магазинот Marie Claire се без фотошоп. Идејата е да ги откријат мааните на супермоделите и да се докаже дека и тие се како нас, далеку од совршени како што вообичаено ни се прикажуваат.

Убавата Синди Крафорд (48) учествуваше во оваа фотосесија. Мајката на две деца храбро застана пред објективот и професионално уште еднаш докажа зошто е еден од најдобрите модели на сите времиња.

Сигурни сме дека ќе бидете изненадени од резултатот бидејќи никогаш не сте ја виделе во вакво издание, но секоја чест и пофалби за Синди за храброста!

cindy-769x1024

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş