Топ најсекси порно актерки

17 февруари, 20150
2

Вкусовите се различни и секогаш ќе бидат незадоволителни, доколку ги селектираме индивидуално, но веб страната everyjoe.com направи интересна листа на најсекси порно актерки, а ние ви претставуваме 20 од нив.

А дали и вашите омилени актерки се наоѓаат овде – погледнете и проверете.

1. Аника Албрит – Професионалка за „тројка“ и анален секс. До сега снимала 250 филмови.

2. Бони Рутен – Се прослави со улогата во порно римејк филмот „Cape Fear“ во кој главна улога имаше Робер де Ниро.

3. Аса Акира – Жива легенда, позната по изјавата: „Последната книга ја прочитав пред да примам 600 пениси“.

4. Алексис Тексас – Снимила повеќе од 530 филмови, а добитничка е на бројни награди за најдобар задник во порно-индустријата.

5. Миа Малкова – Една од најголемите млади надежи и мајстор за орален секс. И нејзините сестра и брат се порно актери.

6. Реми Лакроа – Дипломиран биолог и кралица на gang-bang.

7. Алија Лав – Плавуша од Чикакго која вели дека нема маж кој не би успеала да го возбуди.

8. Лекси Бел – За кратко време снимала 550 филмови, а се специјализирала за пародии како што се „Superman XXX“ и „Batman XXX“.

9. Кристи Мек – Предводник на нов имиџ, чие момче брутално ја претепа минатата година.

10. Скин Дајмонд – Мајстор за дупли пенетрации, зависник од пирсинг кои ги има низ цело тело.

11. Саманта Сеинт

12. Чанел Престон

13. Меди О Рајли

14. Рајли Реид

15. Верука Џејмс

16. Стоја

17. Кајлани Леј

18. Роми Рејн

19. Медисон Ајви

20. Дилион Харпер

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş