Трите големи имиња во модната индустрија потполно голи!

4 декември, 20150
222 copy

Името Стјуарт Вајцман им е добор познато на љубителите на чевли, но во новата рекламна кампања на овој бренд за пролет 2016 година внимание привлекува и кај оние кои можеби не лудуваат по високите потпетици. Главниот адут на оваа кампања се трите големи имиња во модната индустрија и тоа потполно голи.

Screenshot_12

Кога за минатогодишната колекција ја одбра Жизел Бундшен, познатиот дизајнер на чевли изјавил дека не можел да ја избере подобри нозе за рекламирање на неговите чизми. Сепак, замената стигна и тоа не една, туку три.

Screenshot_11

Наместо Жизел, пред обективот застанале Џиџи Хадид, Џоан Смолс и Лили Олдриџ. Ова трио на уште попровокативен начин ги претставило новите модели. Трите ѕвезди на модната писта облекле само чевли од колекцијата за Пролет 2016 година и заводливо позиале пред објективот на легендарниот моден фотограф Мариа Тестина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş