Вака изгледа животот на еден наркобос: Протекоа шокантни фотографии!

11 декември, 20150
Вака изгледа животот на еден наркобос: Протекоа шокантни фотографии!

Веруваме дека многумина од вас се запрашале како изгледа животот на еден наркобос.

Во следното видео погледнете ги неверојатните фотографии кои ги снимиле полицајците откако уапсиле познат мексикански наркобос.

Мора да признаеме, неговиот живот бил грандиозен, секако додека не го фатиле.

Погледнете…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber