Ви треба само пластично шише и малку стиропор. Резултатот? Совршена декорација за Божиќ!

9 декември, 20150
Ви треба само пластично шише и малку стиропор. Резултатот? Совршена декорација за Божиќ!

Ако сте од оние кои уживаат да го декорираат домот за Божиќ, а притоа да направат нешто уникатно, тогаш ова е вистинска идеја за вас.

Потребно ви е само пластично шише, малку стиропор, лепак и украсна трака.

За неколку минути ќе имате совршена декорација за Божиж…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber