Вредни деца “На иста адреса“

8 декември, 20150
Вредни деца “На иста адреса“

После осмата гала, натпреварувачите се вратија во вилата “На иста адреса”, со уште поголема мотивација. Распеано и сложно одлучија критиките од жирито да ги претворат во позитивен прогрес и конечно да покажат за што се тука. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber