За да најдат маж, пасторот им ги бакнувал голите задници на немажените жени!

27 јануари, 20150
2

На светот навистина му дојде крајот… Имено, пасторот, кој го гледате на оваа фотографија, од женските посетители на неговата црква, кои биле немажени, побарал да се соблечат голи на една плажа, а тој им ги бакнувал задниците и на тој начин го молел Господ во нивно име да им испрати потенцијални сопрузи.

pastor

За чудо, жените се согласиле да учествуваат во овој бизарен ритуал… Можете ли да го замислите тоа лудило?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş