Непрестано ја споредуваат со Цеца: Дали оваа Ѕвезда на Гранд навистина личи на неа?!

27 јануари, 20150
1

Дали личи на Цеца?

Ѕвездата на Гранд, Кача Живковиќ во последно време драстично го променила својот визуелен идентитет.

Освен што вградила силикони, пејачката се облекува и шминка многу атрактивно и тренди, а фризурата и е подобро отколку некогаш.

Интересно е што многумина коментираат како таа се повеќе и повеќе потсетува на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ.

kaca kaca1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş