11 годишно девојче ја имитирало Јелена Карлеуша, жирито прсна во смеа!

27 јануари, 20150
11 годишно девојче ја имитирало Јелена Карлеуша, жирито прсна во смеа!

Во шоу програмата „Аудиција“, 11 годишното девојче Наталија Антонијевиќ претставила точка од Јелисавета Сека од серијата „Љубав, навика, паника“ во склоп која ја имитирала и Јелена Карлеуша. Таа ја извела песната „Тихи убица“ а додека ги имитирала движењата на ЈК и правела разни изрази на лицето, жирито тотално полудело од смеа. Погледнете како тоа изгледало.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş