За роденденот на ќерката направил секси забава: Сакајќи го најдоброто, завршил во затвор!

13 јануари, 20150
8

Џеф Лејк од Калифорнија сакал да организира незаборавна забава по повод 18. роденден на својата ќерка Оливија, но никому не му било до забава откако полицијата го привела таткото.

 

Лејк, инаку адвокат по професија, за својата ќерка Оливија организирал роденденска Плејбој забава, на која се точеле литри алкохол.

На оваа Плејбој забава организирана во куќата на Лејк имало меѓу 150 и 200 тинејџери.

Девојките носеле провокативна облека и зајачки уши, кои се симбол на Плејбој.

Според наводите на медиумите, на забавата биле пронајдени двајца тинејџери во несвесна состојба, кои најверојатно претерале со алкохолот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş