Започнува како обичен свадбен танц, но после 25 секунди станува вистински интернет хит!

9 јануари, 20150
Започнува како обичен свадбен танц, но после 25 секунди станува вистински интернет хит!

Танцот каде учествуваат невестата со татка си и младоженецот со неговата мајка е преслатка сцена. Но во суштина се работи за изненадување кое тие го подготвиле за гостите. После 25 секунди овој танц се претвара во тотален интернет хит. Погледнете што се случило:

httpv://www.youtube.com/watch?v=sxlj_gLFFxI

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş