Жена која секој маж сонува да ја има, еве зошто

11 ноември, 20150
15

Сопругата на милионерот, Ромаин Заго имала тешка задача да му приреди роденденска  забава на нејзиниот сакан имајќи во предвид  дека тој доживеал скоро се.

karm1-500

Јоана Крупа, смислила супер идеја како да го изненади својот партнер.

Таа ја поканила супер секси актерката, Кармен Електра за да и помогне да ја загрее атмосферата на забавата на Заго.

Поранешната ѕвезда на „Бејвоч„ заедно со неколку други танчарки ја наелектризирале атмосферата и видно го изненадиле славеникот.

karm2-500

karm3-500

karm4-500

karm5-500

karm6-500

karm7-500

karm8-500

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber