Жирито не можело да се сврти доволно брзо откако оваа девојка почнала да пее!

5 февруари, 20150
Жирито не можело да се сврти доволно брзо откако оваа девојка почнала да пее!

Од моментот кога оваа млада девојка излегла на бина, била подготвена да приреди настап за паметење. Штом почнала да пее, двајца членови на жирито веднаш го стиснале црвеното копче како би покажале дека ја сакаат во својот тим.

Деми има само 13 години, но и неверојатен глас. Ја пеела песната од Ета Џејмс “Something’s Gotta Hold on Me” и ги воодушевила сите.

Погледнете и споделете со пријателите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş