12 женски парчиња облека кои никогаш нема да излезат од мода

28 септември, 20160
6

Модните трендови се менуваат додека да трепнете. Таман нешто ќе ви се допадне, ќе го купите, за веќе следниот месец да излезе нешто ново и помодерно.

Нормално, не би требало слепо да ги следите трендовите бидејќи е речиси невозможно.

Доволно е да ги имате овие 12 парчиња облека и аксесоари за да бидете вечно модерни, бидејќи нивниот „рок на траење“ никогаш нема да помине:

Шпиц потпетици

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-1.jpg

Тесно здолниште со висок струк

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-2.jpg

Фармерки

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-3.jpg

Бела кошула

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-4.jpg

Црн мини фустан

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-5.jpg

Сако

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-6.jpg

Џемпер – кардиган

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-7.jpg

Макси здолниште

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-8.jpg

Ролка

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-9.jpg

Црна кожена јакна

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-10.jpg

Чизми до коленици

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-11.jpg

Мантил

12-zenski-parcinja-obleka-koi-nikogas-nema-da-izlezat-od-moda-12.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma