7 трикови кои ќе му се најдат на секој возач

11 јануари, 20160
7 трикови кои ќе му се најдат на секој возач

Без разлика дали секојдневно кога седнувате во автомобилот седиштето ви е изместено или никако не можете да ги исчистите ситниците од него, ова видео ќе ви се најде.

За само 6 минути сега можете да ги откриете решенијата на најчестите маки кои ги имате како возач.

Дури и да сте искусен возач, никогаш не ви текнало нешто слично:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber