Адријана Лима на одмор со ќеркичките

21 февруари, 20160
1

Адријана Лима редовно им дозволува на своите фанови да ѕирнат во нејзиниот личен живот преку фотографии кои ги споделува на социјалните мрежи. Деновиве 34-годишниот ангел споделува слики од тропскиот одмор со двете ќеркички на Туркс и Кајкос.

На една од фотографиите, Лима позира со поголемата ќерка Валентина, додека на друга се гледаат силуетите на Адријана, Валентина и Сиена.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Лима објави и фотографии на кои е по бикини и измами многу комплименти од обожавателите за привлечниот изглед.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Се разбира, сексапилната манекенка не ги прескокнува своите тренинзи ниту кога е на одмор.

Адријана Лима Адријана Лима

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş