Има 50 години, но Синди изгледа одлично во бикини!

21 февруари, 20160
2

Синди Крафорд знае како да го прослави јубилејниот 50. роденден. Популарниот супермодел беше фотографиран додека уживаше со сопругот Ренди Гербер на идиличниот остров Сент Бартс.

Атрактивната манекенка веќе влезе во шестата деценија од својот живот, но нејзиниот изглед воопшто не ја издава нејзината возраст.

Славниот пар е во брак повеќе од 20 години и заедно има две деца – 14-годишната Каја и 16-годишниот Присли.

Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер Синди Крафорд и Ренди Гербер

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş