Шарлиз Терон заведува во долг црн фустан од Диор!

21 февруари, 20160
3

Појавувањата на Шарлиз Терон на црвениот тепих ретко не се проследени со море од комплименти. Убавата актерка уште еднаш ги размрда устите на модните критичари во позитивна смисла.

40-годишната холивудска ѕвезда присуствуваше на „Cinema for Peace Gala“, манифестација која се одржа во рамките на Берлинскиот меѓународен филмски фестивал.

Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон

Популарната актерка присуствуваше во улога на претставник на „The Africa Outreach Project“, хуманитарна организација основата од Терон која им помага на младите од Африка да се заштитат од ХИВ/СИДА.

Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş