Амбросио и не е така совршена без Фотошоп?

22 јануари, 20160
6

Алесандра Амбросио важи за една од најплатените манекенки во светот. Таа неколку години е ангел на модната компанија „Викторија’с сикрет“, па аналогно на тоа, гордо ја носи и титулата на една од најубавите жени.
амбросиоМеѓутоа, папарацо-фотографиите настанати на јахтата на близок пријател и не се толку гламурозни.

Логично, манекенката е снимена во костим за капење, но критиките не се упатени на сметка на нејзиниот изглед за на плажа, туку нејзиното тело, конкретно, градите и половината, која на фотографиите и не е толку тенка…
амбросио1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber